News
MSG - BİSAF DAYANIŞMASI: MSG YARDIMDA DA ENGELSİZ

 

Değerli üyelerimiz, 

 

Birleşik Sakatlar Federasyonu (BİSAF) ile işbirliği yapılarak ilk etapta 100 tekerlekli sandalye bağışında bulunulmuştur. Konu ile ilgili www.engelliyorum.com sitesinde yayınlanan haberi aşağıda bulabilirsiniz.

 

 

MSG, YARDIMDA DA ENGELSİZ

Tarih :17 Kasım 2012

 

MUSİKİ Eseri Sahipleri Grubu Meslek Birliği (MSG), sadece üyelerinin hakkını korumuyor. Bir şekilde engellenerek sosyal hayattan soyutlanan kişilere de yardım elini uzatıyor.

 

Türkiye genelinde 25 üye derneği olan Birleşik Sakatlar Federasyonu (Bisaf), MSG ile yaptığı işbirliğiyle engellileri sokağa çıkarmaya niyetli. Bisaf’ın çağrısına kulak veren MSG, ilk etapta yüz (100) adet manuel tekerlekli sandalye bağışlayarak konumu gereği evlerine hapis olup sokağa çıkamayan engellilerin yüzünü güldürecek. Federasyon konu hakkında şu açıklamayı yaptı:

 

“Musiki Eseri Sahipleri Grubu Meslek Birliği’nin bağışladığı 100 adet sandalyeyi ’3 Aralık Özürlüler Günü’nde üye derneklerimize ve ihtiyaç sahiplerine ücretsiz olarak dağıtacağız. Bizim talebimizi kırmayan Başta Yönetim Kurulu Başkanı Garo MAFYAN’a ve Yönetim Kurulu’na ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.”

 

www.engelliyorum.com