News
ANADOLU SİGORTA'DAN MSG ÜYELERİNE YENİ HİZMET

Değerli üyelerimiz,

 

 

Anadolu Sigorta Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek, sağlık poliçeniz kapsamında laboratuar ve görüntüleme işlemlerinizin tamamını, %20 katkı payı ödemeniz gerekmeden, karşılıyor. Bunun yanında sizi istediğiniz yerden alan Ücretsiz Araç Servisi ve tüm tahliller için Eve Teknisyen Hizmeti de sunuluyor. Randevu için 0 212 296 1 296’yı arayıp randevu alabilirsiniz.

 

 

Anadolu Sigorta’nın bu hizmetine ilişkin detaylı bilgi aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.

 

 

“MSG sağlık sigortalılarımızın sağlık sigortası hizmetine erişimlerini daha da kolaylaştırmak ve müşteri memnuniyetini artırmak amacıyla, ilk aşamada İstanbul ili sınırları içinde geçerli olmak üzere yeni bir uygulama başlatılmıştır. Türkiye'de ilk defa özel sağlık sigortası kapsamında verilecek olan bu yeni hizmetimiz ile, sağlık sigortası poliçesi teminatları dahilinde, "Medilab" isimli sağlık kurumunun özel anlaşma yaptığı merkezlerde laboratuvar, görüntüleme (MR, BT vb.), endoskopi, kolonoskopi, biyopsi, patoloji, EMG, EEG, ultasonografi ve Doppler işlemlerine ihtiyaç duyan sigortalılarımızın, işlemleri için Medilab'ın aşağıda belirtilen iletişim bilgileri üzerinden bir randevu almaları yeterli olacaktır. Ayrıca sigortalılarımız, bu kaliteli hizmet kapsamında, poliçelerinde yer alan katılım payını da ödemeyeceklerdir.

 

 

Bunun yanı sıra sigortalılarımız, İstanbul ili sınırları içerisinde nerede olurlarsa olsunlar, bulundukları yerden özel araçla alınacaklar, işlemleri bittikten sonra, istedikleri yere yine özel araçla bırakılacaklardır. Bu özel transfer hizmeti için sigortalılarımız herhangi bir ücret ödemeyeceklerdir.

 

 

Yeni hizmetimiz ile ilgili detaylar aşağıda yer almaktadır:

 

 

* Özel hizmetimiz, İstanbul il sınırları içerisinde geçerlidir.

* Özel hizmetimiz, Medilab'ın özel anlaşma yaptığı merkezler için geçerlidir.

* Sigortalılarımızın, yukarıda belirtilen işlemlere yönelik "Doktor  İstem Kağıdı”nı sigorta danışmanına ya da Medilab yetkilisine iletmeleri gerekmektedir.

* Özel hizmetimizin maksimum memnuniyet yaratacak düzeyde  verilebilmesi için, 24 saat öncesinden randevu alınması önem taşımaktadır.

* Randevuların haftanın her günü (Cumartesi, Pazar dâhil) saat 08.30-18.30 saatleri arasında alınması gerekmektedir.

* Sigortalılarımız randevularını “Anadolu Sigorta'da Sağlık  Sigortası Poliçeleri olduğunu" belirterek, 0 212 296 1 296 – 0 530 224 27 47 numaralı Alo Medilab hattını arayarak veya  www.medilabistanbul.com/ www.medilabturkiye.com/ info@medilabistanbul.comadreslerinden online olarak alabileceklerdir.

* Tetkik sonuçları, sigortalılarımızın talebine göre e-posta,  kurye, kargo ya da posta ile taraflarına ulaştırılacaktır.”