News
GENEL KURUL SONRASI ÜYELERLE İLK BULUŞMA

Değerli üyelerimiz,

 

31 Mart 2018 tarihinde düzenlenen MSG 10. Olağan Genel Kurul toplantısı sonrası, üyelerimizle fikir alışverişinde bulunulması amacıyla ilk toplantımız 4 Nisan 2018 tarihinde gerçekleştirilmiştir.

 

Genel problemlerin tartışıldığı, üyelerimizin görüş ve taleplerinin dinlendiği ve özellikle emeklilik hakkı ile üyelerimize ve birinci dereceden yakınlarına sağlık güvencesi kazandırılması projesine yönelik olarak üyelerimizin fikirlerinin alındığı toplantıda, ayrıca Üye İlişkilerinin geliştirilmesi, hukuki destek ve danışmanlık hizmetinin yaygınlaştırılması konuları da gündeme alınmıştır.

 

MSG’nin şeffaflık ilkesi doğrultusunda, üyeleri ile görüş alışverişinde bulunarak uygulamaya koyacağı çalışmaların belirleneceği toplantıların ilki olan 4 Nisan tarihli toplantımıza, Türk Halk Müziği, Arabesk ve Fantezi müzik türlerinde eser üreten üyelerimiz yoğun katılım göstermiştir. Diğer müzik türlerinde eser üreten üyelerimizle de bu toplantılarımızı düzenli aralıklarla gerçekleştirmek yeni dönemde en önemli hedeflerimiz arasında yer almaktadır.