Duyurular
HAZİRAN AYINDA KATILDIĞIMIZ ULUSLARARASI ETKİNLİKLER

Değerli üyelerimiz,

 

MSG ailesi olarak; telif hakları alanında önem taşıyan kurum ve fuarlar aracılığıyla değerli üyelerimizin sektördeki gelişmelerden tüm dünya ile aynı anda haberdar olmasını sağlamak en önemli önceliklerimizden biri.

 

Yenilikçi ve güçlü MSG ilkeleri ile çıktığımız yolda, katıldığımız CISAC ve BIEM genel kurul toplantıları ile geleceğimize ışık tutacak bilgi ve teknolojilerin ön görüşmelerini tamamladık.

 

Bir diğer önemli organizasyon olan ve dünya müzik endüstrisine yön veren Avrupa’nın en büyük müzik fuarı MIDEM’e de katıldık. MSG’yi temsilen Yönetim Kurulu Başkanımız Candan Erçetin, Başkan Yardımcımız Harun Tekin, Yönetim Kurulu Üyemiz Ömer Özgür ve Genel Sekreterimiz Barış Şensoy’un katıldığı fuarda, müzik sektörü ve telif hakları konusunda eser sahiplerinin haklarını ve kazanımlarını doğrudan ilgilendiren konferans ve toplantılarla planlarımızı sağlam temellere oturttuk. Fuarda sağladığımız değerli iş birlikleri ve sektöre ışık tutacak yeni bilgilerle ilgili detaylı notlarımızı çok yakında sizlerle paylaşacağız.