Haberler
MSG - CRM'e nasıl giriş yapabilirsiniz?

 

Değerli üyelerimiz,

 

MSG’de kayıtlı bilgi ve belgelerinize, eserlerinize, yapılan dağıtımlara ilişkin detaylı raporlarınıza, cari hesaplarınıza ve daha birçok bilgiye ulaşabileceğiniz, bilgilerinizi güncelleyebileceğiniz, eser bildirimlerini gerçekleştirebileceğiniz, interaktif bir sistem olan MSG - CRM, kullanıma açıldı.

 

Sisteme giriş yapabilmek için, kullanmak istediğiniz, mümkünse kişisel, e-posta adresinizi, uyeiliskileri@msg.org.tr adresine, konu başlığı olarak, “CRM- e-posta bildirimi” yazarak bildirmeniz gerekmektedir. Sonrasında e-posta adresinize iletilecek davet linkinden belirtilen etapları izleyerek, şifrenizi oluşturup, crm.msg.org.tr üzerinden giriş yapabilirsiniz.

 

Dikkat edilmesi gereken önemli hususlar:

 

* Tüm kişisel verilerinize sistem üzerinden ulaşabileceğiniz için, kişisel e-posta adresinizi tanımlatmanız gerekmektedir. Ayrıca e-posta adresiniz admin@ ya da info@ gibi jenerik e-posta adresi olmamalıdır.

*Bir e-posta adresi tek bir kullanıcıya tanımlanmaktadır. Dolayısı ile MSG’de farklı türde iki üyeliğiniz var ise, örneğin hem eser sahibi hem de varis olarak iki üyeliğiniz ya da hem eser sahibi hem de yayımcı şirket olarak iki üyeliğiniz varsa, her üyelik için ayrı e-posta adresi tanımlanması gerekmektedir.

*Şifreniz sadece sizin tarafınızdan bilinecektir, MSG’de bu bilgi olmayacaktır.

*Hesabınız bildirdiğiniz e-posta adresine tanımlı olduğundan, e-postanızı değiştirmek istediğinizde öncelikle MSG’ye bilgi vermeli, yeni gönderilecek davet linki ile yeniden şifre işlemlerinizi gerçekleştirmelisiniz.