İletişim : [email protected] WhatsApp : 0530 935 79 85

Cansu KURTÇU

Ankara doğumlu olan Cansu Kurtçu, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı, Cağaloğlu Anadolu Lisesi ve Pera Güzel Sanatlar/ Sinema- Televizyon Bölümü eğitimlerinin ardından, 20 yaşında kendi organizasyon şirketi CnS Ajansı kurup iş hayatına başlamıştır. Onlarca uluslararası organizasyona imza atmıştır.
 
Aynı dönemde İskender Paydaş ile çalışmaya başlan Kurtçu, müzik sektörüne adım atmıştır. 2007 yılında Fettah Can ile CF MÜZİK adlı yapım şirketini kurarak birçok albüme prodüktörlük yapmıştır. Aynı dönemde şarkılarını Fettah Can, Gülben Ergen, Sibel Can, Murat Boz, Demet Akalın, Hülya Avşar, Mahsun Kırmızıgül, Berkay ve Işın Karaca gibi sektörün önde gelen isimlerine vermiştir. Şarkı yazarlığı ve prodüktörlüğün ardından 2011 yılında ilk albümünü yayınlamıştır. Birçok tekli ve albüm yayınlayan Cansu Kurtçu, ülkenin en aktif yeni nesil bestecilerinden biridir.
 
Prodüktörlük, şarkı yazarlığı ve yorumculuğa devam eden Kurtçu, 2022-2024 döneminde MSG Yönetim Kurulunda görev yapmaktadır.