İletişim : [email protected] WhatsApp : 0530 935 79 85

MSG GENEL SEKRETERLİĞİ'NDEN DUYURU

MSG GENEL SEKRETERLİĞİ'NDEN DUYURU
Değerli Üyelerimiz,

MSG olarak 11. Olağan Genel Kurul toplantımızı gerçekleştirdik ve başkanımız Candan Erçetin oylarınızla yeniden MSG Yönetim Kurulu Başkanlığı’na seçildi.

Onun ve değerli yeni yönetim kurulunun önderliğinde yapacağımız çalışmalarla Türkiye’nin örnek meslek birliği MSG’yi her alanda daha da ileriye taşımak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. 

Siz değerli üyelerimize genel kurulumuza gösterdiğiniz yoğun katılım için teşekkürü borç biliriz. Bütün çalışmalarımızı, en yenisinden en eskisine tüm üyelerimizin azami mutluluğunu en ön plana alarak sürdürürken bu yüksek ilginiz bizleri hem gururlandırdı, hem de omzumuzdaki sorumluluğu bir kat daha artırdı.

İçinde olmaktan gurur duyduğumuz bu güzide kurumun varlık nedeni ve gerçek sahibi olan siz değerli üyelerimize hizmet etmek için her zamankinden de fazla çalışmaya kararlıyız.

11. Olağan Genel Kurul toplantımıza katılan ve bu demokratik sürecin parçası olan siz değerli üyelerimize çok teşekkür ederiz. Her zamanki gibi, meslek birliğimizi ilgilendiren tüm konularda tüm dikkatimizle hizmetinizde olacağız.

Saygılarımızla, 
MSG Genel Sekreterliği