İletişim : [email protected] WhatsApp : 0530 935 79 85

SAĞLIK SİGORTALARIMIZ YENİLENDİ

SAĞLIK SİGORTALARIMIZ YENİLENDİ

Değerli Üyelerimiz,
MSG olarak özel sağlık sigortası anlaşmamızı yeniledik. Gelen tekliflerin en iyisini seçerek, kurumumuz ve üyelerimiz için çok daha avantajlı ve geniş kapsamlı bir paket sunan Bupa Acıbadem Sigorta A.Ş. ile anlaştık.
Yönergemiz gereği özel sağlık sigortası hizmetimizden toplam 1.870 üyemiz yararlanma hakkına sahiptir. Bunların dışında kalan üyelerimiz ve primlerini kendi ödeyen sigortalılarımız da bu yeni anlaşma ile, eskisinden çok daha uygun fiyatlarla ciddi ölçüde iyileştirilmiş şartlarda bir özel sağlık sigortası poliçesine sahip olabileceklerdir. Bu geçiş aşamasında Bupa Acıbadem Sigorta A.Ş. tarafından kazanılmış tüm mevcut haklarınız ve sahip olduğunuz özel şartlar aksaklığa uğramadan devam etmektedir.
 
Yeni poliçelerimiz, COVID-19'un yanı sıra gelecekte karşımıza çıkabilecek salgınları da içermekte ve belli ölçüde yurt dışı koruma da sağlamaktadır.
 
Sonuç olarak MSG, Türk Sigorta Şirketleri Birliği'nin verilerine göre 2019 yılında sağlık ve hastalık prim üretimi ile Türkiye genelinde önceki çözüm ortağımızın üzerinde yer alan, dünyanın sayılı markalarından Bupa Acıbadem Sigorta A.Ş. ile yeni bir ortaklığa girmiş, sigortanın kapsamı genişlemiş ve kurumumuza maliyeti azalmıştır.
 
Siz değerli üyelerimize saygıyla duyurulur.
 
MSG Genel Sekreterliği

Detaylı bilgi için:
http://msg.org.tr/saglik-sigortasi-uygulamalari