İletişim : [email protected] WhatsApp : 0530 935 79 85

Spotify’dan yeni özellik:

Spotify’dan yeni özellik:
Spotify en çok beklenen özelliklerinden birini hayata geçirdi: Spotify, Türkiye dahil dünya genelinde tüm ücretsiz (free) ve Premium Spotify kullanıcıları için kolay, interaktif ve paylaşılabilir bir deneyim olan şarkı sözlerini okuyabilme özelliğini duyurdu.
 
Spotify bu özelliğin kullanılabilmesi ve geniş şarkı arşivinin büyük kısmına uygulama içi erişim sağlanabilmesi için Musixmatch ile işbirliği yaptı.
  
Dinleyiciler, dünyanın dört yanındaki şarkı sözlerine erişebilmelerine olanak sağlayan bu özellikle, artık sevdikleri müzik ve sanatçılarla daha derin bir bağ kurabilecek ve şarkı sözlerinin gücüyle her şarkının ardındaki derin anlamı keşfedebilecekler.
 
Şarkı sözleri özelliği, iOS ve Android cihazlarda, masaüstü bilgisayarlarda, oyun konsollarında* ve TV'de kullanıcıların erişimine hazır.
 
Şarkı sözleri özelliği hakkında daha fazla bilgi edinmek için Spotify’ın blog sayfası For the Record’a göz atabilirsiniz.
 
*Şarkı Sözleri özelliği, FireTV Samsung, Roku, LG, Sky ve Comcast dahil olmak üzere Android TV ile birlikte Playstation 4, Playstation 5 ve XBox One'da da kullanılabilecek.
 
Kaynak:
Cazkolik.com / 18 Kasım 2021, Perşembe
 

https://cazkolik.com/icerik/spotify-muzikseverlerin-en-cok-ihtiyaci-olan-ozelligi-hizmete-soktu#