İletişim : [email protected] WhatsApp : 0530 935 79 85

MSG'DEN DUYURU

MSG'DEN DUYURU

Değerli Üyelerimiz,

Tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan Covid-19 salgınını üyelerimizin maddi ve manevi anlamda güçlü biçimde atlatabilmesi için MSG olarak bütün gücümüzle çalışmaktayız. 

Temel görevlerimizi eksiksiz olarak sürdürmek birinci önceliğimiz olmakla beraber, bu özel dönemde gerçekten acil ihtiyaç sahibi olan üyelerimiz için neler yapabileceğimizi de detaylı biçimde çalışmaktayız. 

MSG’nin dağıtım, hukuk, üye ilişkileri, uluslararası ilişkiler ve bilgi işlem departmanlarından yetkililerin, profesyonel yönetim kadromuzun ve yönetim kurulumuzun katılımıyla süren çalışmalarımızla ilgili sizleri kısaca bilgilendirmek isteriz.

Dün akşam itibariyle bütün üyelerimize birer e-mail gönderdik. Bu e-maildeki anketi cevaplayarak bize 27 Nisan Pazartesi günü mesai bitimine kadar geri yollamanızı önemle rica ediyoruz. 

Bütün üyelerimize ayrıca bu mesajı görmemeleri ihtimaline karşı birer SMS de yolladık. Yaptığımız hazırlıkları sizlerden gelecek bilgiler ışığında şekillendirerek, acil durum tedbirlerimizi önümüzdeki haftadan itibaren açıklamak ve hayata geçirmek arzusundayız.

Bu duyurumuzu hafta boyunca sosyal medya hesaplarımızdan tekrar edeceğiz. MSG olarak sizlerden gelecek cevaplara göre imkan ve gücümüz dahilinde alabileceğimiz bütün tedbirleri en hızlı biçimde almayı ve uygulamayı hedefliyoruz. 

Birinci önceliğimiz ise, kurumumuzun asli görevi olan lisanslama ve telif dağıtım faaliyetlerinin aksamadan devam etmesidir. Bu kapsamda daha önceden planlanan 29 Haziran 2020 tarihli telif dağıtımımız için çalışmayı sürdürmekteyiz.

E-mailinizi kontrol etmenizi bir kez daha hatırlatır, sağlıklı günler dileriz.

Saygılarımızla,

MSG Genel Sekreterliği